Úvod > Obec > Aktuality

čen 17

Most NOVÉ upozornění!

Autor: Jurčanová

Upozornění, v SOBOTU 17. 6. 2017 bude probíhat od časných ranních hodin pokládka nového asfaltu na mostě. Most bude většinu dne neprůchodný i pro pěší!

kvě 29

Uzavírka hráze!

Autor: jurčanová

Uzavírka hráze v pondělí 29.5.2017.V pondělí dne 29.5.2017 bude v dopoledních hodinách celkem třikrát uzavřen provoz přes hráz Údolní nádrže Pastviny. Provoz bude uzavřen vždy na cca 30 minut. Bude zde prováděno technické měření v rámci připravované rekonstrukce této stavby.

dub 03

Jízdní řády po dobu uzavírky mostu Pastviny

Autor: jurčanová

Kompletní informace týkající se výlukovým jízdním řádů, po dobu uzavírky mostu Pastviny, najdete v kategorii Info. od starosty. pro rychlé načtení klikněte ZDE.

dub 03
dub 01

Výzva na realizaci prorodinných opatření

Autor: Jurčanová

MAS ORLICKO, z.s. VYHLAŠUJE VÝZVU na realizaci PRORODINNÝCH OPATŘENÍ v území MAS ORLICKO, z.s. Cílem výzvy je rozšířit nabídku služeb pro rodiny s dětmi prostřednictvím péče o děti v době mimo školní vyučování.

bře 22

Revize kotlů

bře 21

Umístění kontejnerů pro bioodpad