Úvod > Obec > Aktuality

říj 20

KONZUM - změna otevírací doby

Autor: Jurčanová

Oznamujeme Vám dočasnou změnu otevírací doby prodejny KONZUM v obci Pastviny.

říj 15

Dotazník spokojenosti občanů s webovými stránkami obce

Autor: Jurčanová

Dobrý den, věnujte prosím několik minut svého času k vyplnění následujícího dotazníku. Všechny zpracované údaje jsou anonymní a mohou pomoci ke společnému zkvalitnění webových stránek naší obce. Otázky označené hvězdičkou jsou povinné. Předem děkujeme za Váš čas a ochotu.

říj 05

Kotlíkové dotace AKTUÁLNĚ

Autor: Jurčanová

Kotlíkové dotace, aktuální VÝZVA!

zář 01

Oznámení o změně ceny vodného

Vážení zákazníci,

čen 17

Most NOVÉ upozornění!

Autor: Jurčanová

Upozornění, v SOBOTU 17. 6. 2017 bude probíhat od časných ranních hodin pokládka nového asfaltu na mostě. Most bude většinu dne neprůchodný i pro pěší!

kvě 29

Uzavírka hráze!

Autor: jurčanová

Uzavírka hráze v pondělí 29.5.2017.V pondělí dne 29.5.2017 bude v dopoledních hodinách celkem třikrát uzavřen provoz přes hráz Údolní nádrže Pastviny. Provoz bude uzavřen vždy na cca 30 minut. Bude zde prováděno technické měření v rámci připravované rekonstrukce této stavby.

dub 03

Jízdní řády po dobu uzavírky mostu Pastviny

Autor: jurčanová

Kompletní informace týkající se výlukovým jízdním řádů, po dobu uzavírky mostu Pastviny, najdete v kategorii Info. od starosty. pro rychlé načtení klikněte ZDE.

dub 03
dub 01

Výzva na realizaci prorodinných opatření

Autor: Jurčanová

MAS ORLICKO, z.s. VYHLAŠUJE VÝZVU na realizaci PRORODINNÝCH OPATŘENÍ v území MAS ORLICKO, z.s. Cílem výzvy je rozšířit nabídku služeb pro rodiny s dětmi prostřednictvím péče o děti v době mimo školní vyučování.

Novější 1