Úvod > Kultura a sport > Aktuality - kultura, sport a turistika

Aktuality - kultura, sport a turistika

srp 18
srp 11

12. Pastvinská NOTA

čen 30

4.Pastvinský pivní festival

Autor: Jurčanová

Ski klub Pastviny zve na již 4. Pastvinský PIVNÍ FESTIVAL. Kdy? 30.06.2018 od 14 hod. v areálu restaurace Na Vleku. Více jak 20 druhů piv ... soutěže s pivní tématikou...

kvě 13

Závody v rychlostní kanoistice

Autor: Jurčanová

Oddíl SK Žamberk kanoistika Vás zve na závody v rychlostní kanoistice. 13.05.2018 od 10 hod. Pastvinská přehrada "na Panelu". Zveme sportovní příznivce, rodiče, babičky a dědy. Přijďte fandit a podpořit malé i velké závodníky.

kvě 12

36.ročník pochodu Za zlatým klíčem Rokytenky

Autor: Jurčanová

Klub českých turistů, odbor Žamberk a SVČ ANIMO Žamberk pořádají za finanční podpory Města Žamberk 36.ročník turistické akce ZA ZLATÝM KLÍČEM ROKYTENKY, sobota 12.května 2018.

kvě 08

XXXV. pochod Mufloní stopou

Autor: Jurčanová

Tělocvičná jednota Sokol Kunvald Vás zve na tradiční XXXV. ročník turistického pochodu Mufloní stopou 08.05.2018. Start a cíl je u sokolovny, trasy jsou rozděleny pro pěší i pro cyklisty. Více info. na plakátku :-)

dub 30

Pálení čarodějnioc

Autor: Jurčanová

Obec Pastviny Vás srdečně zvena na pálení čarodějnic, pondělí 30.04.2018 v areálu restaurace Na Vleku od 17hod. Párek na opečení a pečivo sebou, tekuté občerstvení zajištěno.

dub 01
bře 31