Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > KONTEJNER NA SBĚR ODĚVŮ, OBUVI A TEXTILU.

KONTEJNER NA SBĚR ODĚVŮ, OBUVI A TEXTILU.Datum konání:
27.11.2016
Datum ukončení:
31.12.2016

Vážení spoluobčané,

v centru obce u infocentra, byl umístěn kontejner společnosti TextilEco a.s.

Je to další krok v oblasti efektivnějšího nakládání s odpadem a nepotřebnými věcmi na katastru naší obce. Kontejner je určen ke sběru oděvů, obuvi a textilu. Zatím se jedná o 1 ks. V případě, že bude časem vyhodnoceno, že je třeba rozmístit v obci kontejnerů více, učiním příslušná opatření a zajistíme další nádoby. Oděvy, obuv i textil, který zde budete odkládat, by měl být v neznečištěném stavu. Do kontejneru lze odkládat i nepotřebné hračky (měkké i tvrdé).  Takto sebraný materiál bude následně dále tříděn, zpracováván a využíván. Bližší informace o dalším využití naleznete v případě zájmu na internetových stránkách obce, v záložce „Odpadové hospodářství“.

obr.1.jpg

obr.2.jpg

L. Škůrek, starosta obce