Úvod > Kultura a sport > Aktuality - kultura, sport a turistika

Aktuality - kultura, sport a turistika

led 13

5.Obecní ples

Autor: Jurčanová

Obec Pastviny si Vás dovoluje srdečně pozvat na tradiční, již 5. Obecní ples, který se bude konat v sobotu 13.01.2018. Na setkání s Vámi se těšíme opět ve Společenském centru škola. K poslechu a k tanci zahraje opět, skvělá, pětičlenná hudební skupina PĚTKA  z nedalekých Králik.

pro 12

Zpívá a hraje dětský Farní sbor

Autor: Jurčanvá

Dovoluji si Vás tímto pozvat na zpívání a hraní Farního dětského sboru do Klášterce nad Orlicí. Vzhledem k tomu, že letošní Vánoce jsou v neděli, tak se letošní Štědrodenní koledování v SC škola Pastviny konat nebude.

pro 09

Mikulášská nadílka v SC škola BUDE!

Autor: Jurčanová

Mikulášská nadílka v SC škola Pastviny,bude v sobotu 09.12.2017 od 16 hod. Občerstvení zajištěno. Pořádají maminky a Ski klub.

lis 26

Vánoční JARMARK

Autor: Jurčanová

Vánoční JARMARK, sál Společenského Centra Pastviny, na 1. adventní neděli 26.11.2017 od 10 do 18hod.

lis 21

Beseda Miloše Sibery - Pastviny, historie vesnice a přehrady

Autor: Jurčanová

Knihovna Letohrad vás společně s regionálními historiky zve na besedu Miloše Sibery, PASTVINY historie vesnice a přehrady.

lis 04

Zamykání Pastvinské přehrady

zamykani_pastvinske_prehrady_2017

Ski klub Pastviny zve na tradiční ZAMYKÁNÍ PASTVINSKÉ PŘEHRADY, v sobotu 04.11.2017 ve 14:30 hod. na pláži pod Panelem. Každý nový "otužilec" je od srdce vítám!

říj 13

Novinka v SC ŠKOLA - kurz Xany Bati

Autor: Jurčanová

Novinka v SC ŠKOLA - kurz podle koncepce Xany Bati. Fyziologické modelování a omlazování těla a obličeje. Pro velký zájem, znovu ukázková lekce ZDARMA, v pátek 13.10.2017 od 17:00 hod.

zář 09
zář 01

Slavíme 25.let Sdružení obcí Orlicko

Autor: Jurčanová

Sdružení obcí Orlicko slaví 25. let, v pátek 01.09.2017 od 14:30 hodin, areál u sokolovny v Lukavici.

srp 26

Na vleku FEST

Autor: Jurčanová

Na vleku FEST, v sobotu 26.08.2017. Hardcore music od 18 hod. Areál Restaurace Na vleku - Pastviny. Uslyšíte kapely Wait, Plán to KILL, X-core a Street machine.