Úvod > Obec > Aktuality obce > Aktualita na internetových stránkách obce.

Aktualita na internetových stránkách obce.

8.11.2016
30.11.2016

Vážení spoluobčané,

chtěl bych Vás informovat o založení nového odkazu na internetových stránkách obce v záložce „OBEC“. Objevil se zde nový odkaz a byl pojmenován „Info. od starosty“. Mám v úmyslu zde zveřejňovat informace, které nejsou aktualitou, ale mohou být prospěšné pro občany (např. informace, které se nám podaří získat k novým zákonům, jako je třeba povinnost mít revizi na kotel, nebo kontakty na osoby či firmy, které Vám tuto revizi zajistí). Případně zde mohou být k dispozici články, které zveřejňujeme v Sousedských listech. Určitě se zde mohou objevit i informace od někoho z Vás, pokud mohou mít přínos pro ostatní naše obyvatele, nebo chalupáře a chataře. Osobně to budu brát, jako další možnost komunikace s Vámi. Nechci Vás obtěžovat záplavou SMS zpráv o tom, že je někde vyvěšena nová informace apod. SMS zprávou byste měli být upozorněni pouze na aktuality, o které máte zájem, nebo výjimečně o stavu ohrožení v rámci oblasti ochrany obyvatelstva. Proto jsem se rozhodl založit výše uvedený odkaz a je jen na Vás zda ho budete navštěvovat a využívat. Pokud se Vám tento záměr líbí, nebo máte návrh na změnu či vylepšení, napište nám. Podle reakcí budu mít možnost vyhodnotit, zda to má smysl.

Děkuji L. Škůrek