Fulltextové vyhledávání - nové

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
30 31 1 2 3 4
Toulání kolem Orlice - znovuzrozený turistický pochod
5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
Výstava - OSUDOVÁ MÍSTA HLAVNÍHO VELITELE, armádního generála Ludvíka Krejčího
19
20
Strom roku - hlasování pro Bratskou lípu v Kunvaldu
21
Strom roku - hlasování pro Bratskou lípu v Kunvaldu
22
T - mobil Olympijský běh
Strom roku - hlasování pro Bratskou lípu v Kunvaldu
23
Strom roku - hlasování pro Bratskou lípu v Kunvaldu
24
Pietní večer připomene oběti nejen ležácké tragédie
Strom roku - hlasování pro Bratskou lípu v Kunvaldu
25
Otevření objektu K-S 46 "V ZÁTIŠÍ" v Českých Petrovicích
Strom roku - hlasování pro Bratskou lípu v Kunvaldu
26
Strom roku - hlasování pro Bratskou lípu v Kunvaldu
27
Strom roku - hlasování pro Bratskou lípu v Kunvaldu
28
Upozornění na odstávku elektřiny 28. 6. 2022
Strom roku - hlasování pro Bratskou lípu v Kunvaldu
29
Strom roku - hlasování pro Bratskou lípu v Kunvaldu
30
Strom roku - hlasování pro Bratskou lípu v Kunvaldu
1
Upozornění na odstávku elektřiny 1. 7. 2022
Konzum - prodloužení otevírací doby
Strom roku - hlasování pro Bratskou lípu v Kunvaldu
Nové muzeum - Četnická stanice Těchonín
2
Strom roku - hlasování pro Bratskou lípu v Kunvaldu
Nové muzeum - Četnická stanice Těchonín
3
Strom roku - hlasování pro Bratskou lípu v Kunvaldu
Nové muzeum - Četnická stanice Těchonín
Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Organizační struktura

Organizační struktura

Obecní úřad

Ladislav Škůrek
starosta
+420 721 484 212
pastviny@pastviny.cz
Bc. Tomáš Brak
místostarosta
+420 775 885 805
pastviny@pastviny.cz
Eva Kučírková
účetní
+420 465 637 252
pastviny@pastviny.cz

Zastupitelstvo

  • Ladislav Škůrek
  • Bc. Tomáš Brak
  • Ing. Veronika Luxová
  • Pavel Friml
  • Miroslav Lux
  • Jaroslav Vašina
  • Pavlína Faltusová

Kontrolní výbor

  • předseda: Ing. Veronika Luxová
  • členové: PaedDr. Petr Bouška, David Kučírek

Finanční výbor

  • předseda: Pavlína Faltusová
  • členové: Pavlína Suchodolová, Jaroslav Vašina

Stavební komise

  • předseda: Ing. Veronika Luxová
  • členové: Pavel Friml, Miroslav Lux